Nazywam się Zyta Machnicka i wierzę, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Na co dzień działam w Lightness – jako Employer Branding Partner i trener pomagam pracodawcom i agencjom HR odkryć swój potencjał i znaleźć ich własną drogę do kandydatów i pracowników. Dzieje się to podczas szkoleń, konsultacji i laboratoriów, które mają jeden główny cel: wyposażyć moich rozmówców w konkretne rozwiązania, które można wdrożyć od już.

Przez ostatnie 12 lat (taka młoda, a jednak taka stara ;) dobrze poznałam potrzeby kandydatów, pracowników i pracodawców: rekrutowałam dla Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, współtworzyłam od podstaw agencję rekrutacyjną, prowadziłam zespoły rekrutacyjne, projektowałam strony internetowe i portale pracy z funkcją ATS oraz kierowałam działaniami marketingowymi dla 4 firm HR. Własną działalność szkoleniowo-konsultingową z zakresu employer brandingu prowadzę od stycznia 2011 roku.

Jestem pomysłodawczynią i opiekunem merytorycznym pierwszych w Polsce Studiów Podyplomowych Employer Branding na AGH w Krakowie (właśnie trwa IV edycja!).  Jestem też pomysłodawczynią i organizatorką #ebmasters – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu.

Spotkasz mnie też na konferencjach branżowych oraz w jury najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR (EB Kreator, HR Dream Team, EBstars, Bohaterowie HR oraz best Benefits Strategy).

Z wykształcenia jestem socjolożką i specem od multimediów, a z zamiłowania – pasjonatką wędrówek górskich, wielbicielką ludzi, sprytnego słowotwórstwa i sztuki ulicy.

Zapraszam Cię do czytania mojego bloga. Tu parę słów o jego genezie.

Jeżeli chcesz pogadać o współpracy, pisz śmiało na:
zyta@lightness.pl, łap mnie na LinkedIn lub do mnie zadzwoń: 505 813 689.

Znajdziesz mnie również na FacebookuTwitterze i Instagramie.